UrodaZabiegi

Jak się pozbyć cellulitu? Z pomocą przychodzi „Endermologia”

Jak się pozbyć cellulitu? Z pomocą przychodzi „Endermologia”

Walka z cellulitem czyli tzw. pomarańczową skórką, to wielka krucjata, w której od wielu lat uczestniczą kobiety z całego świata. Na szczęście przywędrował do nas zza oceanu skuteczny zabieg kosmetyczny, który pozwala szybko i nieinwazyjnie pozbyć się nieestetycznego cellulitu.

Czym jest Cellulit?

Zgodnie z tym co pisze Wikipedia:

Cellulit (tzw. skórka pomarańczowa) jest to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej.

Pojawia się po okresie dojrzewania, nasila się w ciąży, menopauzie i podczas zaburzeń hormonalnych. Efektem jest nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry ud, bioder, kolan, pośladków, ramion i sutków. Na skórze tych partii ciała mogą być widoczne guzki i zgrubienia, czasami mogą one powodować ból.

Skuteczny sposób na cellulit

Skuteczny zabieg kosmetyczny o którym mowa w pierwszym akapicie tekstu to – Endermologia. Rewolucyjny zabieg kosmetyczny, który podbił serca wielu kobiet. Dla niektórych przedstawicielek płci żeńskiej jest to jedyna metoda na skuteczne zwalczenie cellulitu. Często bowiem drakońskie ćwiczenia, dieta, suplementy diety i balsamy nie są w stanie nam pomóc, gdyż to na przykład zaburzona gospodarka hormonalna odpowiada za powstanie nierównomiernie rozłożonego tłuszczu pod skórą. Wówczas niemożliwe jest ćwiczeniami usunąć pomarszczonej, brzydkiej skóry, która przyprawia nas o dreszcze.

Na czym polega zabieg usuwania cellulitu?

Na szczęście endermologia umożliwia w nam w bezbolesny, całkowicie bezpieczny i skuteczny sposób pozbyć się cellulitu oraz pięknie wymodelować sylwetkę. Jest to innowacyjny zabieg, który opiera się na działaniu bardzo prostego mechanizmu masującego. Mechanizm jest tak prosty, że jego konstruktorzy szybko opatentowali projekt i zabiegowi można się poddać tylko w gabinetach kosmetycznych, które korzystają z oryginalnego sprzętu posiadającego certyfikat.

Usuwanie cellulitu - Przekrój skóry
Legenda:
Tieflegende Fettschichten – jednorodna warstwa tłuszczu położona głęboko pod skórą;
Hypodermische Fettzellen – podskórne pojedyncze komórki tłuszczowe.

Na szczęście popularność endermologii jest tak duża, że w każdym większym mieście czy w dobrym gabinecie kosmetycznym będziemy mogli skorzystać z tego rewolucyjnego zabiegu.

Istota zabiegu polega na masowaniu głębokich warstw podskórnej tkanki łącznej i rozbijanie zbitych zgrubień tłuszczowych, które nierównomiernie się rozkładają. Urządzenie masujące to tylko dwie rolki umieszczone w specjalnej komorze. Pod ciśnieniem zasysają one fałd skórny i dokonują jego głębokiego masażu, wraz z uaktywnieniem komórek i pobudzeniem ich do szybszej przemiany materii. Aby uzyskać pożądany efekt należy poddać się serii zabiegów endermologii, których ilość uzależniona jest od indywidualnych potrzeb.

Endermologia  – Podsumowanie

Endermologia jest nadzieją dla wielu kobiet na pożegnanie problemu cellulitu na zawsze. Ceny zabiegu wahają się w granicach od 120 zł do 200 zł. Należy jednak pamiętać że wszystko zależy, (jak zostało wspomniane wcześniej) od indywidualnych potrzeb pacjentki. Ceny są ustalane w zależności od tego jaka część ciała będzie poddawana zabiegowi oraz od ilości sesji potrzebnych do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Jednakże pozbycie się cellulitu dla wielu Pań jest warte każdej ceny.

Udostępnij