Zabiegi

Ginekologia estetyczna pod lupą

Ginekologia estetyczna pod lupą

Ginekologia estetyczna to najnowsza dziedzina medycyny estetycznej, która rozwija się w zawrotnym tempie.Jest ona dedykowana kobietom, które chcą poprawić swoje życie seksualne.

Czym jest ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna to nic innego, jak rewitalizacja okolic intymnych oraz poprawa jakości pożycia seksualnego. Jest to inaczej estetyka narządów kobiecych, która oferuje nowoczesne zabiegi przeprowadzane bez znieczulenia oraz bólu. Nie wymagają one również pobytu w szpitali. Wielu specjalistów przeprowadzających takie zabiegu korzystają z innowacyjnego sprzętu Termi Va, który używa energii radiofrekwencji, by delikatnie podgrzać tkankę, a tym samym odświeżyć i zregenerować kobiece narządy.

Zabiegi wchodzące w skład ginekologii estetycznej

W skład zabiegów ginekologii estetycznej wchodzą między innymi: 

  • laseroterapia pochwy i sromu;
  • lipoliza wzgórka łonowego;
  • nici ginekologiczne z serii Happy Lift;
  • zmniejszenie warg sromowych;
  • wypełnianie oraz remodeling warg sromowych;
  • mezoterapia okolic intymnych z pomocą między innymi osocza bogatopłytkowego.

Kto może skorzystać z ginekologii estetycznej?

Ginekologia estetyczna jest dedykowana kobietom w każdym wieku. Często zdarza się, że nawet bardzo młode osoby decydują się na zabiegi estetyczne narządów intymnych, w szczególności te, które mają problemy po ciąży oraz porodzie. 

Ginekologia estetyczna pomaga walczyć z deformacją stref intymnych, szeroką pochwą, luźnym wejściem do niej, pogorszeniem się jakości życia seksualnego oraz problemami z orgazmem. Po tego typu pomoc sięgają również kobiety, które weszły w okres okołomenopauzalny oraz pomenopauzalny.

Gdzie wykonać zabieg ginekologii estetycznej?

Zabiegi ginekologii estetycznej są przeprowadzane przez specjalistę ginekologa, który posiada rozległą wiedzę na temat chorób kobiecych. Zabiegi są szybkie, dlatego też nie wymagają leżenia w szpitalu, specjalnego przygotowywania czy też czasu na regenerację. Kobiety po zabiegach natychmiast powracają do swojej rzeczywistości.

Udostępnij