UrodaZabiegi

Czy zabiegi wyszczuplające są skuteczne?

Czy zabiegi wyszczuplające są skuteczne?

Odchudzanie to proces złożony i czasochłonny. Gubienie zbędnych kilogramów nie należy do najłatwiejszych. Nierzadko, nawet rygorystycznie przestrzegana dieta i aktywność fizyczna nie przynosi zamierzonych rezultatów. Z pomocą przychodzą zabiegi wyszczuplające, które są wysoce skuteczne, szczególnie wtedy, kiedy zwykłe odchudzanie nie działa. Sprawdźmy, które zbiegi są najbardziej skuteczne.

Vaser Lipo

To dość nowoczesna technologia wyszczuplania, która zdobywa coraz większą popularność. Zabiegi wyszczuplające wykorzystujące vaser lipo są bezinwazyjne i bezbolesne, dlatego cieszą się dużym zainteresowaniem. Zabieg polega na przekazywaniu energii bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, co powoduje jej rozbicie i ułatwia jej usunięcie. W przeciwieństwie do tradycyjnej liposukcji, vaser lipo nie uszkadza tkanek znajdujących się obok komórek tłuszczowych.

Lipoliza iniekcyjna

Jest to zabieg podczas, którego do tkanki tłuszczowej zostaje wstrzyknięta specjalna substancja, która niszczy komórki tłuszczowe. Dzięki temu, ich nadmiar zostaje usunięty miejscowo. Pozostałości tłuszczu trafiają do wątroby, gdzie przechodzą przemianę materii i zostają w sposób naturalny wydalone z organizmu.

Karboksyterapia

Karboksyterapia to skuteczny zabieg wyszczuplający, który wykorzystuje właściwości dwutlenku węgla. Wstrzykuje się go pod skórę, najczęściej brzucha, bo właśnie takie jest najczęstsze zastosowanie tej metody. Dwutlenek węgla wywołuje w komórkach tłuszczowych szereg reakcji chemicznych, które przyczyniają się do ich rozbicia. Karboksyterapia jest niezwykle skutecznym zabiegiem odchudzania miejscowego.

Icoone

Icoone to jedna z najnowszych metod wyszczuplania. Polega ona na masażu wykonywanym z zastosowaniem podciśnienia, który łączy się z działaniem specjalnego lasera, którego działanie niszczy tkankę tłuszczową. Icoone nie tylko przyczynia się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej, ale także likwiduje cellulit oraz luźną skórę. Zabieg wyszczupla i zapewnia estetyczny wygląd w miejscu, w którym pozbywamy się tkanki tłuszczowej.

Udostępnij