Jakie wybrać kosmetyki do pielęgnacji dłoni?

Pielęgnacja dłoni z kosmetykami Farmonaprofessional

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni powinna mieć każda kobieta. Dlaczego? Ponieważ dłonie to jedna z najbardziej zapracowanych części ciała. Takie czynności jak sprzątanie, gotowanie czy zmywanie narażają je na różnego rodzaju uszkodzenia. Dodatkowo środki chemiczne naruszają naskórek, przez co mogą powodować nie tylko otarcia i zaczerwienienia, ale być również przyczyną uczucia świądu i alergii. Dlatego właśnie bardzo ważna jest pielęgnacja dłoni. Na szczęście na rynku dostępne są profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni.

Kosmetyki do oczyszczania dłoni

Pielęgnacja dłoni z kosmetykami FarmonaprofessionalNajpopularniejsze tego typu kosmetyki to peelingi dłoni. Dokładnie oczyszczają skórę dłoni oraz złuszczają martwy naskórek. Idealnie nawilżają, wygładzają oraz ujędrniają dłonie. Kobiety cenią również peeling cukrowy, który przeznaczony jest dla skóry suchej, odwodnionej oraz skóry wymagającej regeneracji. Ma takie same właściwości jak peeling, ale jego dodatkową zaletą jest to, że pobudza mikrokrążenie.

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni, które je oczyszczają to także perełki do kąpieli. Ich głównym działaniem jest odświeżenie dłoni oraz ich oczyszczenie. Ponadto intensywnie i długotrwale nawilżają skórę oraz zmiękczają naskórek.

Maski do dłoni

Pielęgnacja dłoni z kosmetykami FarmonaprofessionalPielęgnacja dłoni może się odbyć poprzez stosowanie kremo-maski do dłoni. Dzięki niej skóra jest zmiękczona, nawilżona oraz odżywiona. Całkowicie zostaje zniwelowana szorstkość i suchość. Ponadto wzmocniona jest bariera hydrolipidowa naskórka. Warto wspomnieć o aktywnej ochronie przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Bardzo popularna jest też regenerująca maska do dłoni. Jej głównym celem jest nawilżanie, odżywianie i wygładzanie skóry dłoni. Ważne jest to, że zarówno zmiękcza i zapobiega utracie wody. Należy wiedzieć, że wygładza i spowalnia procesy starzenia oraz regeneruje i łagodzi podrażnienia.

Kosmetyki regenerujące dłonie i paznokcie

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji dłoni to regenerujące masła do skóry i paznokci. Zapewniają kompleksową pielęgnację paznokciom i otaczającym je skórkom, narażonym na działanie wielu niekorzystnych czynników. Dodatkowo zmiękczają i wygładzają naskórki oraz chronią przed ich przesuszeniem.

Pielęgnacja dłoni może się odbywać za pomocą kremu do rąk i paznokci. Jego działanie to nawilżenie oraz odżywienie skóry i naskórka. Ten kosmetyk wzmacnia też kruche paznokcie.

Pielęgnacja dłoni z kosmetykami Farmonaprofessional