Suplementy diety wspomagające rozwój włosów i paznokci

Pielęgnacja włosów i paznokci

Włosy i paznokcie są ozdobą każdej kobiety. Piękna fryzura, ozdoby, kolorowe lakiery nie pomogą, jeśli włosy i paznokcie nie będą zadbane i zdrowe. Naturalne piękno jest najważniejsze i stanowi podstawę dla wszelkich dodatkowych upiększeń.

Aby nasze włosy i paznokcie wyglądały zdrowo ważne jest stosowanie odpowiedniej diety bogatej w witaminy, mikroelementy i składniki mineralne, które korzystnie wpływają na nasz organizm. Ważne jest spożywanie produktów szczególnie bogatych w wapń. Jednak gdy dobra i zbilansowana dieta nie wystarczy, można zadbać o nasze włosy i paznokcie za pomocą specjalnych suplementów diety, które wspomagają ich zdrowy rozwój.

Suplementacja

Suplementy te cechuje duża zawartość skrzypu polnego, który jest ziołem wpływającym korzystnie na trwałość płytki paznokci, sprężystość włosów. Ponadto suplementy te są bogate w różne substancje nawilżające (olejki i wyciągi z roślin), które wpływają na nawilżenie, połysk i sprężystość. Skrzyp jest jednak podstawową i zbawienną rośliną, która sprawia, że włosy i paznokcie są naturalną ozdobą kobiety. Przykładami takich produktów które zawierają skrzyp polny to: Skrzypovita, Radical (pisaliśmy o produkcie w „Ampułki Radical – na ratunek włosom), Olimp, Belissa i wiele wiele innych.

Oferta

Ilość produktów oferowana na rynku jest tak duża i zróżnicowana, że każda kobieta bez trudy może wybrać odpowiedni dla siebie suplement diety. Ceny są na tyle przystępne, że każdy może sobie pozwolić na kupno tych produktów. Włosy i paznokcie są cennymi częściami naszego ciała, na które w pierwszym momencie zwracają uwagę inni ludzie. Dlatego dbajmy o nie, naturalnie i za pomocą suplementów wspomagających ich rozwój.