Ampułki Radical – na ratunek włosom!

Ampułki Radical - na co warto je stosować

Ampułki Radical od pewnego czasu cieszą się coraz większą popularnością. W sieci można znaleźć wiele ciekawych recenzji kosmetyku oraz grono zadowolonych użytkowników. Jednak czy Ty wiesz czym są te ampułki? Na co warto je stosować oraz to, w jaki sposób je nakładać? Nie? Nic straconego, bo już pędzimy z wyjaśnieniami!

Ampułki Radical sprzedawane są w zestawach po 15 sztuk, które nakłada się bezpośrednio na skórę głowy. Najważniejsze we wszystkim jest to, aby włosy były suche, a samego kosmetyku nie spłukujemy. Tym samym warto aplikować produkt na chwilę po wysuszeniu włosów lub na noc. Ale czy wiecie na co konkretnie stosujemy kosmetyk?

Kiedy stosować?

Opakowanie preparatu Radical

Kosmetyk stosujemy na wzmocnienie włosów. Jeżeli borykasz się z problemem łamliwych włosów, albo włosy wypadają Ci z różnych powodów (w tym też hormonalnych). Warto zastanowić się nad rozwiązaniem. Zakup preparatu Radical będzie jedną z najlepszych decyzji jakie możesz podjąć, aby ratować swoje włosy. Ampułki są bardzo skuteczne i potwierdzają to nie tylko badania wykonane przez producenta, ale same użytkowniczki. Wystarczy przyjrzeć się opiniom na forach i blogach.

Ampułki w ciągu miesiąca stosowania znacznie poprawiają kondycję włosów. Poprzez skórę głowy składniki absorbują się i przenikają do cebulek, działając już u nasady włosa. Produkt odżywia i wzmacnia cebulki włosowe oraz hamuje wypadanie włosów. Struktura włosów ulega naprawie, a w efekcie włosy stają się mocniejsze i nabierają blasku. Za odbudowę włosa odpowiedzialny jest naturalny ekstrakt ze skrzypu polnego, prowitamina B5, Trichogen®, Polyplant Hair®, oraz inulina z cykorii.

Jak stosować?

Zasada stosowania jest bardzo prosta. Nakładamy zawartość jednej ampułki na skórę głowy, lekko ją wmasowując. Spokojnie taki flakonik wystarczy, aby go nałożyć na całą objętość. Nie spłukujemy, pozwalamy wchłonąć się kosmetykowi. Ampułki Radical stosujemy w sposób ciągły przez 2 tygodnie, to znaczy – każdego dnia. Następnie przez kolejne 3 tygodnie, co kilka dni. Tym samym efekt możemy zauważyć po miesiącu stosowania. Jeżeli jest on zadowalający, włączamy kosmetyk do pielęgnacji tygodniowej, tak aby nie utracić efektu i nadal pomagać strukturze włosów, by nie traciły tego, co dopiero zyskały. Jednakże nie musimy już sięgać po ampułki każdego dnia!

Podsumowanie

Skuteczność kosmetyku została już potwierdzona przez wiele kobiet. Może i Ty skusisz się i popracujesz nad wzmocnieniem struktury i ogólnej kondycji włosów? Ampułki nie są drogie, a ich działanie jest naprawdę fenomenalne. Jeżeli szukasz Ampułek Radical znajdziesz je na stronie Sklep.Farmona.pl